ВІДЕО-КОНКУРС «ЖИТИ ЗДОРОВО! - етап другий.

Жити здорово, конкурс

ЖИТИ ЗДОРОВО - це коли поряд найближчі люди. Коли є можливість дивитися у кохані очі. Обіймати свою дитину. Коли спогади - це ціла світла картина із життя.

Коли все, що робиш - робиш, аби бути щасливим та робити щасливим свою родину. Коли кожен новий день дарує нову радість. Коли всереді достатньо сил та натхнення на все-все, про що мріється і чого бажається. Це мати улюблене заняття та людей, які у тебе вірять Це не залежати від обставин та втілювати ідеї у життя.
ЖИТИ ЗДОРОВО - це коли кожен день особливий.

Ми дякуємо усім, хто надіслав свої відеоролики для участі у нашому конкурсі, адже саме ви показали нам, як ЗДОРОВО можна проживати звичайний день і робити його чудовим)

 

Що буде далі? Як будемо обирати переможців?

Спочатку була ідея обрати 3 відеоролика випадково за допомогою сервісу RANDOM.ORG, але до конкурсу був проявлений великий інтерес з боку наших клієнтів і ми вирішили піти на зустріч і замість трьох - обрати шість (6) учасників (три рендомно і три за такими показниками як: монтаж, ідея та наповнення відеокліпу.).

Тобто на вихідних ми опублікуємо результат і далі буде голосування. Відеоролики будуть опубліковані на наших сторінках. Голосування буде проходити до 9 лютого шляхом набирання кількості лайків.

Друге і третє місце будуть обирати наші експерти і журі.

Розіграш призів відбудеться 10 лютого в Медицинському центрі ТЕСЛА за адресою вул. Коцюбинського, 61.