CEE2019 - ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ, РІШЕНЬ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ДОМУ І РОЗВАГ

CEE2019 – наймасштабніша в Україні щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту тощо, що проходить з 2006 року. У 2019-му виставка відбудеться в Києві у дві фази і збере на своєму майданчику понад 200 лідерів світового ринку із різних галузей і бізнес-напрямків.

Під час першої фази цьогорічного заходу, що відбудеться 6-7 квітня, на стендах проходитимуть демонстрації та тестування продуктів і рішень для бізнесу з системної інтеграції, консумерської електроніки; комп’ютерних і консольних ігор; техніки для дому та побутової техніки; унікального та широкого асортименту товарів й іграшок для дітей.

За другої фази – 12-14 квітня, на відвідувачів чекатиме спеціалізована зона геймінгу та кіберспорту, де проходитимуть турніри з коштовними призами, гравці зможуть випробувати в дії новітні кокпіти, VR-шоломи, спеціалізовані монітори, ноутбуки, консолі, периферію тощо. Окрім цього, гості матимуть нагоду ознайомитися наживо з моделями електрокарів і гібридними авто, а також отримати консультації безпосередньо у лідерів автопрому. У зоні beauty і жінки, і чоловіки зможуть причепуритися, зробити стильну зачіску або придбати гаджети для догляду за тілом та волоссям. А зона на відкритому повітрі буде до вподоби домашнім майстрам та професіоналам у будівництві чи ремонті, де вони протестують інструменти і техніку для дому та саду.


Купити квиток можна тут - CEE2019 Spring