Изображение публикации BLACK FRIDAY - по справжньому доступні ціни від KUPI.CN.UA

BLACK FRIDAY - по справжньому доступні ціни від KUPI.CN.UA

22 ноября 2018
537

Ось і настав цей день - BLACK FRIDAY. Цьогоріч всесвітній день знижок відбудеться 23 листопада. Традиція бере початок з США, її проводять там з 1966 року. В цей день магазини оголошують знижки до 90%, а люди з вечора займають черги біля вітрин. Найбільший інтерес у покупців викликає взуття, одяг, косметика та електроніка.

В Україні "ЧОРНУ ПЯТНИЦЮ" проводять не так давно, але традиція поступово приживається. Часто наші магазини обманюють покупців на акціях - застосовуючи найпопулярніші прийоми. Спочатку піднімають ціни, а потім роблять знижку в «Чорну п'ятницю» і продають товар за звичайною ціною. На щастя, в останні роки це відбувається дедалі рідше.

Изображение публикации STICKERART от LIEBHERR – УЛИЧНОЕ ИСКУССТВО НА ДВЕРЦАХ ВАШЕГО ХОЛОДИЛЬНИКА

STICKERART от LIEBHERR – УЛИЧНОЕ ИСКУССТВО НА ДВЕРЦАХ ВАШЕГО ХОЛОДИЛЬНИКА

24 мая 2018
191

Прогуливаясь по улицам любого крупного города практически всегда можно заметить стильные наклейки, нанесённые на невзрачные фасады зданий и обратную часть дорожных знаков. С их помощью уличные художники меняют городское пространство, разбавляя его яркими красками и часто взывая к социальным проблемам. Мода на стикеры распространилась не только на стены, она стала средством самовыражения для авто- и мотолюбителей, велосипедистов, пользователей ноутбуков и всех тех, кто желает выделить любимую вещь с помощью незаурядных наклеек. Для ценителей такого дизайна компания LIEBHERR подготовила эксклюзивную модель под кодовым названием StickerArt.

Изображение публикации ВІДЕО-КОНКУРС «ЖИТИ ЗДОРОВО! - РЕЗУЛЬТАТ РОЗІГРАШУ!

ВІДЕО-КОНКУРС «ЖИТИ ЗДОРОВО! - РЕЗУЛЬТАТ РОЗІГРАШУ!

12 февраля 2018
677

10 лютого о 13 годині був проведений розіграш призів конкурсу ЖИТИ ЗДОРОВО!

Изображение публикации Відео-конкурс «Жити ЗдОрОво! - Перші підсумки.

Відео-конкурс «Жити ЗдОрОво! - Перші підсумки.

04 февраля 2018
204

Ось і прийшов час визначитися з фаворитами. Дуже дякуємо всім учасникам, що прийняли участь у нашому конкурсі. Деталі всередині.

Изображение публикации ВІДЕО-КОНКУРС «ЖИТИ ЗДОРОВО! - етап другий.

ВІДЕО-КОНКУРС «ЖИТИ ЗДОРОВО! - етап другий.

31 января 2018
237

Сьогодні останній день прийому заявок на участь в конкурсі. Деталі всередині.

Изображение публикации Відео-конкурс «Жити ЗдОрОво!

Відео-конкурс «Жити ЗдОрОво!

09 декабря 2017
576

Kupi.cn.ua - интернет магазин лучших цен та Медичний центр "Тесла" - м.Чернігів - оголошує відео-конкурс «Жити ЗдОрОво!» і запрошує всіх бажаючих взяти участь!